Otwarcie Mariny Puck - zacumuj w sercu żeglarskiego raju

Utworzono: 20-07-2023

Otwarcie Mariny Puck - zacumuj w sercu żeglarskiego raju


Szanowni Mieszkańcy, Żeglarze i Turyści

Mamy niezwykłą przyjemność i zaszczyt zaprosić Was na uroczyste otwarcie Mariny Puck, które odbędzie się 22.07.2023

Nasze miasto jest znane ze swojego urokliwego położenia, dostępu do Zatoki Puckiej, bogatej historii, regat (ogólnopolskich, europejskich, światowych) a teraz dzięki wspólnym wysiłkom, możemy pochwalić się najnowocześniejszą Mariną w regionie. Jest to chwila na którą czekaliśmy z wielką niecierpliwością. Wspólnie stworzyliśmy miejsce, które wpisuje się w żeglarską tradycję, podnosi atrakcyjność nie tylko miasta ale i okolicy.

Marina Puck to dla naszej społeczności źródło dumy i radości. To miejsce, w którym żeglarze i turyści będą mogli cieszyć się doskonałymi warunkami do cumowania swoich łodzi, a także skorzystać z licznych udogodnień. Marina Puck to również przestronne pomosty do spacerowania i podziwiania panoramy wybrzeża oraz spektakularnych wschodów i zachodów słońca.

Otwarcie Mariny będzie nie tylko okazją do celebracji tego jakże ważnego wydarzenia ale również doskonałą możliwością spędzenia czasu wspólnie z bliskimi, nawiązania nowych przyjaźni w społeczności żeglarskiej a kto wie, może stanie się także początkiem Waszej nowej pasji. Na miejscu tego dnia pojawią się znani sportowcy, w tym Piotr Myszka - doświadczony żeglarz, reprezentant kadry olimpijskiej Polski.

Będzie to także okazja, aby spotkać się z Panią Burmistrz, która swoim zaangażowaniem i wielką determinacją przyczyniła się do powstania tego wyjątkowego miejsca.


Oficjalne otwarcie Mariny Puck rozpocznie się o godzinie 15:00. Natomiast już od rana na plaży, wodzie i terenie Mariny będą odbywać się liczne atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci (m.in: regaty, pokazy, animacje, rejsy, konkursy z nagrodami, występy zespołów muzycznych. Na zakończenie odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Kombi). Zadbaliśmy również o punkty gastronomiczne, które zaskoczą Was swoimi specjałami.


Gwarantujemy, że czeka na Was wspaniałe wydarzenie pełne emocji i pozytywnej energii.


Przyłączcie się do nas i wspólnie rozpocznijmy nowy rozdział w  żeglarskiej historii miasta Puck


Serdecznie zapraszamy